به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  برگزاری کلاس های آموزشی، اولویت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان میباشد

  برگزاری کلاس های آموزشی، اولویت هیات بدنسازی و پرورش اندام  استان زنجان میباشد

   

  زنجان - ایرنا - رئیس هیات پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان گفت: برگزاری کلاس های آموزشی در رشته پرورش اندام و بدنسازی جزو اولویت های کاری این هیات است.

  مهران زرگری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ثبت نام در کلاس های عمومی و تخصصی مربیگری درجه ۲ و ۳ رشته های پرورش اندام آقایان و بدنسازی بانوان در شهرستان زنجان و درجه ۳ نیز در شهرستان های ابهر و خدابنده، آغاز شده است.

  وی با بیان اینکه متقاضیان برای شرکت در این کلاس های آموزشی تا ۲۰ مرداد ماه فرصت ثبت نام دارند، اظهار داشت: این هیات تلاش دارد به شعار تمرکز زدایی از مرکز استان، جامه عمل بپوشاند تا علاقه مندان به شرکت در کلاس های آموزشی، متحمل سختی راه و هزینه های جانبی اعم از ایاب و ذهاب، اسکان و تغذیه نشوند.

  زرگری با بیان اینکه در سال ۹۶ این هیات نسبت به برگزاری کلاس مربیگری درجه سه بدنسازی در شهرستان خرمدره اقدام کرد، افزود: کمیته آموزش هیات بدنسازی و پرورش اندام با کسب تجربه موفق در این خصوص، تصمیم گرفت تا برگزاری کلاس های آموزش از مرکزیت استان، خارج شود.

  وی تصریح کرد: این هیات در شهرستان های ابهر و خدابنده با کمبود مربی زن و مرد مواجه است که با برگزاری این کلاس های آموزشی و تربیت مربیان کارت دار درجه ۳، مشکل چندین ساله نیز برطرف خواهد شد.

  زرگری با تاکید بر اینکه کلاس های عمومی و تخصصی مربیگری درجه ۲ فقط با مرکزیت استان (شهر زنجان) برگزار می شود، افزود: علاقه مندان به ثبت نام در این کلاس های آموزشی می توانند به دفاتر هیات در شهرستان های خود مراجعه کنند.

  وی ادامه داد: متقضایان برای اطلاع از شرایط ثبت نام می توانند به سایت هیات پرورش اندام و بدنسازی زنجان به آدرس (www.zanjanbb.ir) مراجعه کنند و پس از انقضا مهلت در نظرگرفته شده نیز که تا ۲۰ مرداد ماه جاری است به هیچ وجه ثبت نام انجام نخواهد گرفت.

  رئیس هیات پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان گفت: ۲۰ مرداد ماه جاری، کارگاه یکروزه تمرینات بدنسازی با استفاده از کش و توپ در زنجان تشکیل خواهد شد و ثبت نام تا ۱۵ همین ماه صورت می گیرد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به دفتر هیات استان، واقع در مجموعه انقلاب شهر زنجان، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

  در زمان حاضر استان زنجان از وجود قریب ۱۳۰ باشگاه ورزشی فعال در  رشته پرورش اندام و بدنسازی برخوردار است و امسال توانسته است نزدیک به ۱۳ هزار نفر زن و مرد را به صورت رسمی و بیمه شده، تحت پوشش قرار دهد.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۰۵/۰۲، ۱۷:۱۲:۳۳       بازدیدها: 236  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا