به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  پاوریستهای استان زنجان با کسب 15 مدال رنگارنگ قهرمان جوانان و نایب قهرمان نوجوانان کشور شدند

  پاوریستهای استان زنجان با کسب 15 مدال رنگارنگ قهرمان جوانان و نایب قهرمان نوجوانان کشور شدند

  زنجان - ایرنا - مسئول کمیته پاورلیفتینگ هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: تیم زنجان در رقابت های پاورلیفتینگ با لوازم قهرمانی باشگاه‌های کشور موفق به کسب ۱۵ نشان رنگارنگ شد.

  سعید نیکخواه روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رقابت‌ها که از ۱۸ تا ۲۰ تیرماه جاری و در ۱۰ دسته وزنی و چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و با شرکت برترین‌های این رشته ورزشی در تهران برگزار خواهد شد، زنجان در بخش نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به هشت نشان طلا، پنج نقره و ۲ برنز دست یافت.

  وی با بیان اینکه این رقابتها در ۲ بخش تیمی و انفرادی برگزار شد، اظهار داشت: تیم زنجان در رده سنی جوانان با سه نشان طلا و ۲ نشان نقره و در رده نوجوانان با کسب سه نشان طلا و ۲ برنز به ترتیب عناوین نخست و دوم کسب کرد و در رده بزرگسالان نیز با ۲ نشان طلا و سه نقره در جایگاه پنجم قرار گرفت.

  نیکخواه با بیان اینکه زنجان با ۲۰ ورزشکار و مربی (سجاد شاه محمدی) در این مسابقات شرکت کرده بود، افزود: در هر سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، قهرمان قهرمانان از تیم زنجان بود که این مهم به ترتیب توسط ایمان طیبیان، فرید صالحی و محمود مظفری، به دست آمد.

  وی که به عنوان سرپرست تیم زنجان را همراهی می کرد اظهار داشت: مسابقات در اوزان ۵۲- ۵۶- ۶۰ - ۵/‏۶۷‬ - ۷۵ - ۵/‏۸۲‬ - ۹۰ - ۱۰۰ - ۱۱۰ - ۱۴۰ کیلوگرم و منفی ۱۲۵ و ۱۴۰ کیلوگرم، برگزار شد که در بخش انفرادی این رقابت ها نتایج زیر حاصل شد.

  رده سنی نوجوانان:

  وزن ۵۲ کیلوگرم: امیرحسین دین محمدی سوم

  وزن ۷۵ کیلوگرم: ایمان طیبیان اول

  وزن ۵/‏۸۲‬ کیلوگرم: امیررضا همدانی خمسه سوم

  وزن ۱۱۰ کیلوگرم: محمد حسین هلیچیه اول

  ۱۲۵ کیلوگرم: ابراهیم کیانی اول

  رده سنی جوانان:

  وزن ۵۲ کیلوگرم: محمدحسین کردلو اول

  وزن ۶۰ کیلوگرم: محمد صیدی اول

  وزن ۵/‏۸۲‬ کیلوگرم: فرید صالحی اول

  وزن ۱۲۵ کیلوگرم: پویا پژوهیده دوم

  وزن ۱۴۰+ کیلوگرم: علی مهاجری دوم

  رده سنی بزرگسالان

  وزن ۱۰۰ کیلوگرم: محمود مظفری اول

  وزن ۵۶ کیلوگرم: حسین بیات دوم

  وزن ۶۰ کیلوگرم: میثم آذرشب اول

  وزن ۷۵ کیلوگرم: سعید سرخی دوم

  وزن ۱۲۵ کیلوگرم: بهروز نظری دوم

  تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۰۴/۲۳، ۱۸:۳۰:۱۴       بازدیدها: 40  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا