به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  زنجان با ۱۴ ورزشکار در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور حاضر می‌شود

  زنجان با ۱۴ ورزشکار در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور حاضر می‌شود

  زنجان - ایرنا - تیم منتخب استان زنجان در قالب ۱۴ ورزشکار برتر در رقابت‌های پاورلیفتینگ با لوازم قهرمانی باشگاه‌های ایران، حاضر می‌شود.

   رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان روز دوشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت‌ها از ۱۸ تا ۲۱ تیر ماه جاری و در ۱۰ دسته وزنی و چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و با شرکت برترین‌های این رشته ورزشی در تهران برگزار خواهد شد.

  مهران زرگری با بیان اینکه دسته وزنی ۵۲ کیلوگرم این رقابت‌ها مختص رده های سنی نوجوانان و جوانان است، اظهار داشت: سعید نیکخواه و سجاد شاه‌محمدی به ترتیب به عنوان سرپرست و مربی، ورزشکاران اعزامی از زنجان به این دوره از رقابت‌ها را همراهی و هدایت خواهند کرد.

  وی با یادآوری اینکه، مسابقات در اوزان ۵۲- ۵۶- ۶۰ - ۵/‏۶۷‬ - ۷۵ - ۵/‏۸۲‬ - ۹۰ - ۱۰۰ - ۱۱۰ - ۱۴۰ کیلوگرم و منفی ۱۲۵ و ۱۴۰ کیلوگرم، برگزار خواهد شد، افزود: کنگره مسابقات پاورلیفتینگ با لوازم قهرمانی باشگاه‌های ایران، ساعت ۲۱ دوشنبه شب /۱۷ تیر جاری / ‏‬در تهران تشکیل می‌شود.

  وی تصریح کرد: برای انتخاب این ورزشکاران، یک دوره مسابقات انتخابی استان، روز جمعه / ‏۱۴‬ تیر جاری/ ‏‬ در شهرستان خدابنده و با شرکت ۴۰ ورزشکار برگزار شد که در نهایت ورزشکاران منتخب تیم استان زنجان به شرح زیر شناخته شدند.

  رده سنی نوجوانان:

  ۱- علیرضا خوئینی ۲- امیرحسین دین محمدی ۳- حسام شادان رو ۴- امیررضا همدانی خمسه ۵- علی رفاهی ۶ - ابراهیم کیانی

  رده سنی جوانان:

  ۱- محمد صیدی ۲- محمدحسین کردلو ۳- علی مهاجری

  رده سنی بزرگسالان:

  ۱- حسین بیات ۲- اصغر قره جه لو ۳- محمد مظفری ۴- بهروز نظری ۵ - میثم آذرشب

  تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۰۴/۱۹، ۱۷:۰۶:۱۸       بازدیدها: 232  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا