به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  هیات بدنسازی شهرستان خرمدره برتر شناخته شد

  هیات بدنسازی شهرستان خرمدره برتر شناخته شد

  زنجان - ایرنا - رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: هیات بدنسازی و پرورش اندام خرمدره در بین 6 شهرستان دیگر این استان به عنوان هیات برتر شناخته شد.

  مهران زرگری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این هیات به دلیل عملکرد بسیار خوب و مثبت در بخش های فنی و آموزشی و همچنین میزبانی برگزاری کلاس مربیگری درجه سه بانوان در سال 96 و آزمون مجدد در سال 97 و میزبانی مسابقات قهرمانی باشگاه های استان زنجان انتخاب شد.
  وی افزود: بطور معمول کلاس های مربیگری در مراکز استان ها برگزار می شود اما هیات شهرستان خرمدره نخستین هیاتی بود که توانست این کلاس مربیگری را با موفقیت هرچه تمام برگزار کند که این گامی مهم و ارزشمند محسوب می شود.
  زرگری تصریح کرد: رئیس و دیگر اعضای هیات بدنسازی و پرورش اندام و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان، در آینده نزدیک به خاطر تلاش هایی که در راستای ارتقای سطح این رشته ورزشی استان زنجان داشتند مورد تجلیل و تقدیر قرار خواهند گرفت.
  وی با بیان اینکه به غیر از هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان زنجان، روئسای دیگر شهرستانهای این استان در سمت خود ابقا شدند، اظهار داشت: جلال مولایی که ریاست هیات شهرستان زنجان را بر عهده داشت جای خود را به حسین بهرامی داد و خود نیز از سوی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان به عنوان مسئول کمیته پرورش اندام این استان معرفی شد.
  زرگری افزود: این رشته ورزشی در شهرستان های زنجان، ماهنشان، ابهر، خرمدره، طارم، خدابنده و ایجرود، فعال اما در شهرستان سلطانیه راه اندازی نشده است.
  وی ادامه داد: در حال حاضر حسین بهرامی، رسول مرادی، ابوالفضل معتمدآرا، رضا فهیم بیجار بنه، هادی محمدی، سیدمنصور موسوی و صفرعلی بهرامی به ترتیب ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام این شهرستان ها را برعهده دارند.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۱۲/۰۷، ۱۶:۴۶:۵۹       بازدیدها: 350  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا