به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  شرکت در مسابقات کشوری بدون اخذ معرفی نامه وجاهت قانونی ندارد

  شرکت در مسابقات کشوری بدون اخذ معرفی نامه وجاهت قانونی ندارد

  زنجان - ایرنا - رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: شرکت ورزشکاران در رقابت های بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی کشور بدون داشتن معرفی نامه، وجاهت قانونی ندارد و به هیچ وجه مورد تائید این هیات نیست.

  مهران زرگری، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: برای شرکت در مسابقات رشته های تحت پوشش این هیات (پرورش اندام، پاورلیفتینگ، مچ اندازی و قوی ترین مردان) نیاز به معرفی نامه است و در غیر این صورت اگر اتفاقی برای ورزشکار بیفتد مسئولیتی متوجه هیات بدنسازی و پرورش اندام و اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان نخواهد شد.
  وی اظهار داشت: ورزشکاران این رشته ورزشی، برای شرکت در مسابقات کشوری باید از هیات معرفی نامه بگیرند و لازم است علاقه مندان به شرکت در این رقابت ها به این موضوع مهم توجه جدی تری داشته باشند تا در صورت بروز مشکلات احتمالی، سردرگم نمانند.
  زرگری افزود: سلامت ورزشکاران در اولویت برنامه های هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان است و اگر ورزشکاری با اخذ معرفی نامه از هیات و تائید اداره کل ورزش و جوانان در مسابقات قهرمانی شرکت کند و مشکلی حادث شود در این صورت مورد حمایت اداره کل و هیات قرار خواهد گرفت.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۱۲/۰۷، ۱۷:۴۴:۴۰       بازدیدها: 281  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا