به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  پاورلیفتینگ زنجان نیازمند تجهیزات استاندارد است

  پاورلیفتینگ زنجان نیازمند تجهیزات استاندارد است

  زنجان - ایرنا - مسئول کمیته پاورلیفتینگ هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: پاورلیفتینگ این استان، نیازمند تجهیزات به روز و استاندارد است تا بستر برای رشد و توسعه این رشته ورزشی پرطرفدار فراهم شود.

  سعید نیکخواه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: استان زنجان یکی از قطب های مهم پاورلیفتینگ است که متاسفانه تجهیزات فعلی برای برگزاری مسابقات جوابگو نیست.
  وی اظهار داشت: نبود تجهیزات استاندارد موجب می شود تا ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات در معرض آسیب قرار بگیرند و اگر ورزشکاری در حین برگزاری مسابقات صدمه ببیند در این صورت به دست آوردن سلامتی دوباره با پول محقق نمی شود.
  نیکخواه افزود: این رشته ورزشی زنجان به رغم درخشش در مسابقات کشوری و برون مرزی، بسیار مظلوم واقع شده که به جد نیازمند حمایت های مادی و معنوی است.
  مسئول کمیته پاورلیفتینگ هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: تیم پاورلیفتینگ زنجان با توجه به شایستگی هایی که دارد در صورت اعزام به رقابت ها، می تواند برای استان فخرآفرین باشد.
  نیکخواه، افزود: رقابت های پاورلیفتینگ، فرصتی مناسب برای این رشته ورزشی زنجان است تا ورزشکاران بتوانند توانمندی های بالای خود را به رخ حریفان قدر و مطرح بکشند.
  به گزارش ایرنا، تیم زنجان در رقابت های قهرمانی پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران که با حضور 324 ورزشکار در قالب 39 تیم از 15 تا 17 آذر امسال در سالن 6 هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد در رده پیشکسوتان و جوانان به مقام نخست و دوم دست یافت و نوجوانان و بزرگسالان نیز در جایگاه چهارم ایستاد.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴، ۱۷:۲۵:۱۳       بازدیدها: 216  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا