به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  هیچ یک از مراکز غیر مجاز توزیع مکمل های غذایی و ورزشی مورد تایید هیات بدنسازی استان نمی باشند.

  به گزارش سایت هیات بدنسازی استان زنجان ، صبح امروز ریاست هیات بدنسازی استان زنجان، طی نامه ای به مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان زنجان ، قویا اعلام کرد،هیچ یک از مراکز غیرمجاز توزیع مکملهای غذایی و ورزشی مورد تایید هیات بدنسازی استان زنجان نمی باشند و نسبت به تعطیلی چنین مراکزی بایستی اقدامات لازم صورت گیرد.

  متن نامه ریاست هیات بدنسازی استان زنجان :

  جناب آقای خلیلی چچکی

  مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان زنجان

  با سلام

        احتراما، با آرزوی تندرستی و توفیق روزافزون حضور حضرتعالی و همکاران محترم در آن مجموعه، بدینوسیله  طبق گزارشات واصله ، فروشندگان مراکز غیرمجاز پخش مکمل های غذایی و ورزشی در برخورد با مامورین خدوم و محترم نظارت بر اماکن عمومی ،گاها اظهار میدارند که از سوی هیات بدنسازی استان زنجان مورد تایید می باشند. فلذا اینجانب بعنوان مسئول هیات بدنسازی استان زنجان قویا اعلام میدارم چنین اظهاراتی از سوی هر شخص ، کذب محض بوده و هیچ یک از مراکز غیرمجاز تهیه و توزیع مکمل های ورزشی و غذایی مورد تایید اینجانب نبوده و از مدیر کل محترم خواهشمندم ، نسبت به تعطیلی مراکز غیرمجاز تهیه و توزیع مکمل های ورزشی و غذایی با متولیان امر هماهنگی لازم صورت گیرد. همچنین یادآور می شوم که هیچ یک از مدیران و مربیان باشگاههای بدنسازی ، نیز ، مجوز فروش مکملها را نداشته و ندارند و در صورت مشاهده توسط بازرسین هیات ، گزارش امر به متولیان امر داده خواهد شد. پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی نهایت قدردانی و امتنان را دارم.

   

  ( روابط عمومی هیات بدنسازی استان زنجان)

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۱۱/۰۸، ۱۱:۲۴:۰۹       بازدیدها: 193  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا