به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  کمیته پرورش اندام هیات بدنسازی زنجان دستخوش تغییرات می شود

  زنجان - ایرنا - رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: از عملکرد کمیته پرورش اندام این استان، راضی نیستم و رسیدن به شکوفایی و پویایی این رشته ورزشی، به تغییر و تحول در بدنه این کمیته نیاز دارد.

  مهران زرگری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: کمیته پرورش اندام باید تقویت شود که در این صورت این رشته از رکود ایجاد شده خارج و مسیر برای رشد و تعالی هرچه بهتر و بیشتر، هموارتر خواهد شد.
  وی اظهارداشت: توجه بیشتر به باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام نیز یکی دیگر از سیاست های این هیات است که در این بخش نیز اقدامات خوب و مناسبی انجام خواهد گرفت و در جلسات و اتاق فکر تشکیل شده از سوی هیات از نظرات و پیشنهادات باشگاهداران که مخاطب اصلی هستند، استفاده خواهیم کرد.
  زرگری افزود: بهره گیری از نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده مدیران و موسسان باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام زنجان در خصوص موضوعات آموزشی، موارد فنی و برگزاری مسابقات استانی و کشوری می تواند در پیشبرد اهداف و برنامه های این هیات نقش مهم و موثری داشته باشد.
  وی تصریح کرد: در هیات های شهرستانی، نه تنها تغییری ایجاد نخواهد شد بلکه هیات استان تلاش خواهد کرد تا کلاس های آموزشی و میزبانی مسابقات در تمام شهرستان های استان، اتفاق بیفتد و هیات در این تصمیم، بسیار جدی است.
  رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان، گفت: همچنین هیات از وجود پیشکسوتان و بزرگان برای رشد، شکوفایی و پویایی این رشته ورزشی بهره خواهد گرفت و به حتم موفقیت های کسب شده در سالهای اخیر ناشی از راهنمایی های ارزشمند آنان بوده است که این روند همچنان ادامه یافته و جایگاهشان رفیع و محفوظ خواهد ماند.
  زرگری، اخلاقمداری و توجه به خصلت پهلوانی و جوانمردی در ورزش را امری بسیار مهم خواند و افزود: این هیات از برخوردهای قهری که خوب و پسندیده نیز نیست به جد اجتناب کرده و نظارت و ارتقای سطح آگاهی و نهادینه کردن فرهنگ ورزشی را مد نظر قرار خواهد داد.
  وی با بیان اینکه باید فرهنگ جوانمردی در این رشته ورزشی پرطرفدار نهادینه شود، ادامه داد: هیات در بعد فرهنگی نیز تلاش وافر و مضاعف خواهد کرد و برگزاری هرچه بیشتر سمینار و همایش های فرهنگی، در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  زرگری تصریح کرد: با تدابیر اتخاذ شده در هیات، سطح تعامل، انسجام و دوستی ها در این رشته ورزشی زنجان بالاتر خواهد رفت چراکه برای شکوفایی و پیشبرد امور نیاز به این کار است.
  به گزارش ایرنا، مهران زرگری با کسب 13 رای از 17 رای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر سکان هدایت این رشته ورزشی زنجان را بر عهده گرفت.
  مهران زرگری، مهدی شکوری و علی شهبازی، برای تصدی این سمت نامزد بودند که زرگری توانست با ارایه برنامه ها و ایده ها، نظر مجدد اعضای مجمع را به خود جلب کند و شکوری نیز چهار رای از 17 رای ماخوذه را به دست آورد.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۱۰/۱۰، ۱۷:۱۸:۵۹       بازدیدها: 171  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا