به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  کنارهم بودن لازمه شکوفایی ورزش بدنسازی و پرورش اندام است

  زنجان - ایرنا - رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: برای رشد، شکوفایی و ترویج هرچه بهتر و بیشتر این رشته ورزشی باید در کنار هم بود.

  به گزارش ایرنا، ناصر پورعلی فرد روز یکشنبه درمجمع انتخابات هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان که در سالن جلسات مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد افزود: با اتحاد و انسجام، می توان در پیشبرد اهداف و برنامه های ورزشی، گام های جدی و موثری برداشت.
  وی اظهار کرد: مهر، محبت و دوستی، از خصوصیات بارز ورزش است و فدراسیون از اعضای مجمع انتظار دارد بعد از پایان انتخابات و تعیین و معرفی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام، همکاری و تعامل نزدیکی با یکدیگر داشته باشند تا شاهد رشد و شکوفایی این رشته ورزشی باشیم.
  پورعلی فرد با بیان اینکه رقابت موجب شور و نشاط در انتخابات می شود و پس از اتمام انتخابات باید در کنار هم بود، افزود: این فدراسیون با تمام توان حافظ و حامی هیات های ورزشی است و در حد وسع و توان از آنها حمایت می کند.
  مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز گفت: باید از برنامه های ارایه شده در جهت اعتلای این رشته ورزشی استفاده شود و این نیز نیازمند استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود است.
  علی خلیلی افزود: تعامل و همکاری هرچه بیشتر فعالان به منظور اعتلای ورزش امری مهم و ضروری است و این می تواند در پرورش ورزشکاران سالم و ایجاد نشاط و شادابی در فعالان این عرصه تاثیرگذار باشد.
  وی اظهار داشت: محیط های ورزشی باید سالم و جذاب باشند و ورزشکاران در باشگاه ها درست راهنمایی شوند و شایسته نیست که قهرمانی ها از راه نادرست و غیرمنطقی به دست آید.
  به گزارش ایرنا، مهران زرگری با کسب 13 رای از 17 رای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر سکان هدایت این رشته ورزشی زنجان را بر عهده گرفت.
  مهران زرگری، مهدی شکوری و علی شهبازی، برای تصدی این سمت کاندید بودند که زرگری توانست با ارایه برنامه ها و ایده ها، نظر مجدد اعضا مجمع را به خود جلب کند و شکوری نیز چهار از 17 رای ماخوذه را به دست آورد.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۱۰/۰۹، ۲۰:۲۳:۰۳       بازدیدها: 270  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا