به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  زنجان درمسابقات پاورلیفتینگ پیشکسوتان و جوانان بدون لوازم قهرمانی باشگاههای کشور، اول و دوم شد

  زنجان - ایرنا - رئیس هیات پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان گفت: تیم زنجان در رقابت های قهرمانی پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران که به میزبانی زنجان برگزار شد در رده پیشکسوتان و جوانان به مقام نخست و دوم دست یافت.

  مهران زرگری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه زنجان در رده سنی نوجوانان و بزرگسالان جایگاه چهارم را کسب کرد، افزود: به رغم گذشت چهار روز از پایان این رقابت ها، هنوز نتایج از سوی کیمته پاورلیفتینگ فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی به صورت رسمی اعلام نشده است.
  وی، سطح این پیکارها را به دلیل حضور ورزشکاران قدر و توانمند، بسیار بالا خواند و اظهار داشت: تعداد 324 ورزشکار در قالب 39 تیم به مدت سه روز با یکدیگر رقابت کردند.
  زرگری یادآور شد: این رقابتها در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در سالن 6 هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان و از 15 تا 17 آذر جاری برگزار شد.
  وی افزود: پیکارهای رده سنی نوجوانان و جوانان در 12 دسته وزنی و رده های بزرگسالان و پیشکسوتان نیز در 11 دسته وزنی انجام شد.
  رئیس هیات پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان، گفت: این مسابقات برای نخستین بار در زنجان و تحت عنوان جام غواصان دریادل و با همکاری و تعامل کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان، بدون هیچ مشکی برگزار شد.
  زرگری با بیان اینکه هیات تلاش دارد هرسال میزبان رقابت های قهرمانی پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران باشد، افزود: در صورت موافقت و حمایت، هیات می تواند به صورت تورنمنت (با حضور چند کشور خارجی) این پیکارها را برگزار کند.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۹/۲۱، ۱۶:۵۸:۲۵       بازدیدها: 261  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا