به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه‌های کشور در زنجان
  برای نخستین بار انجام شد
  برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه‌های کشور در زنجان
  رئیس هیأت بدنسازی، پاورلیفتینگ و پرورش اندام استان زنجان از برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه‌های کشور در زنجان خبر داد و گفت: در این مسابقات 39 تیم از سراسر کشور حضور دارند.

  مهران زرگری امروز در گفت‌‎وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: از 15 آذرماه مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه‌های کشور در زنجان در حال برگزاری است.

  رئیس هیأت بدنسازی، پاورلیفتینگ و پرورش اندام استان زنجان با بیان اینکه این مسابقات با حضور 39 تیم از سراسر کشور و 324 ورزشکار در حال برگزاری است، گفت: این مسابقات با حضور و استقبال ورزشکاران همراه است.

  وی با اشاره به اینکه تاکنون مسابقات در چند دسته برگزار و امروز در رده 90 کیلوگرم در حال برگزاری است، تصریح کرد: در مسابقات پنج دسته باقی مانده است.

  زرگری با بیان اینکه مسابقات در سطح بالایی در حال برگزاری است، تصریح کرد: این برای نخستین بار است که استان زنجان میزبان چنین مسابقاتی است، ولی به نحو شایسته‌ای این کار را انجام داده است.

  رئیس هیأت بدنسازی، پاورلیفتینگ و پرورش اندام استان زنجان با بیان اینکه در حاشیه این مسابقات کلاس داوری درجه 3 نیز برگزار شد، گفت: در این کلاس 43 نفر حضور داشتند.

   

  وی تصریح کرد: با برگزاری این کلاس آزمون تئوری و عملی نیز از شرکت‌کنندگان گرفته شد.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۹/۱۸، ۱۸:۲۷:۲۹       بازدیدها: 253  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا