به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های ایران در زنجان آغاز شد

  زنجان - ایرنا - رقابت های قهرمانی پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران از امروز /پنجشنبه/ با حضور 324 ورزشکار به میزبانی استان زنجان آغاز شد.

  رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: این رقابت ها در رده های سنی نوجوانان، جوانان بزرگسالان و پیشکسوتان، در سالن 6 هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان انجام می شود.
  مهران زرگری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمام استان ها در این مسابقات شرکت کرده اند و ورزشکاران حاضر در قالب 39تیم باشگاهی و به صورت انفرادی و تیمی به مصاف هم می روند.
  وی افزود: پیکارهای رده سنی نوجوانان و جوانان در 12 دسته وزنی و رده های بزرگسالان و پیشکسوتان نیز در 11 دسته وزنی برگزار می شود و زنجان نیز که از قطب های پاورلیفتینگ کشور است در تمام رده های سنی با تیم کامل شرکت کرده است.
  زرگری تصریح کرد: کنگره فنی مسابقات چهارشنبه شب (14 آذر) با حضور سرپرستان، مربیان، مسئول کمیته فنی پاورلیفیتیگ کشور و رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان در سالن آمفی تئاتر خوابگاه شهید رستمخانی مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد.
  رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان، با بیان اینکه رقابتهای پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران در زنجان در سطح بالایی برگزار می شود گفت: ورزشکاران ملی پوش قدر و عنوان دار در این مسابقات حضور دارند که کار را برای رقابت و کسب پیروزی سخت و نفس گیر می کند.
  زرگری تصریح کرد: امروز /15 آذر/ یک دوره کلاس داوری درجه سه پاورلیفتینگ نیز در حاشیه این رقابت ها برگزار خواهد شد که به حتم با استقبال ورزشکاران علاقه مند به حرفه داوری مواجه خواهد شد.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۹/۱۸، ۱۹:۰۹:۱۰       بازدیدها: 231  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا