به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های ایران در زنجان برگزار می شود

  زنجان - ایرنا - رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: رقابت های قهرمانی پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران به میزبانی این استان برگزار می شود.

  مهران زرگری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پیکارها از 15 تا 17 آذر جاری در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان، انجام خواهد شد.
  وی اظهار داشت: تاکنون استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، همدان، تهران، کردستان، کرمانشاه، ایلام، اردبیل، گیلان، مازندران و زنجان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.
  زرگری با بیان اینکه این مسابقات در سالن 6 هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار می شود، پیش بینی کرد بیش از 300 ورزشکار در زنجان به مصاف هم بروند.
  وی افزود: پیکارهای رده سنی نوجوانان و جوانان در 12 دسته وزنی و رده های بزرگسالان و پیشکسوتان نیز در 11 دسته وزنی برگزار خواهد شد و زنجان نیز که از قطب های پاورلیفتینگ کشور است در تمام رده های سنی با تیم کامل شرکت خواهد کرد و امید می رود روی سکو قرار بگیرد.
  زرگری تصریح کرد: کنگره فنی مسابقات ساعت 21 چهارشنبه (14 آذر) در سالن آمفی تئاتر خوابگاه شهید رستمخانی مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار خواهد شد.
  رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان، با بیان اینکه رقابتهای پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران در زنجان در سطح بالایی برگزار خواهد شد گفت: ورزشکاران ملی پوش عنوان دار کشور، آسیا و جهان نیز در مسابقات حضور خواهند یافت.
  زرگری از شرکت های خصوصی و دولتی خواست جهت هرچه بهتر برگزار شدن این رقابت ها، هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان را به لحاظ مالی حمایت کنند.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷، ۱۷:۱۹:۵۴       بازدیدها: 237  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا