به وب سایت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان خوش آمدید
هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان


  مکمل های دارویی مهمترین دغدغه فدراسیون بدنسازی است

  زنجان - ایرنا - رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: مهمترین دغدغه فدراسیون، هیات ها و خانواده ها، ناشی از وجود مکمل های دارویی و غذایی غیرمجاز در برخی از باشگاه ها است.

  به گزارش ایرنا، ناصر پورعلی فرد روز دوشنبه درمجمع سالانه و عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان افزود: اگر باشگاهداران به اخلاق مداری و سالم بودن محیط باشگاه ها اهمیت بیشتری بدهند به حتم علاقه مندان زیادی را به باشگاه خود جذب خواهند کرد.
  وی با بیان اینکه فدراسیون به بحث نظارت بر باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام، توجه وافر دارد، اظهار کرد: باید سطح باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام در سطح کشور به لحاظ کیفی و سلامت ارتقا یابد.
  پورعلی فرد، ادامه داد: نیاز است باشگاهداران، امانتداری و اخلاق مداری را سرلوحه فعالیت ورزشی خود قرار داده و به سلامت ورزشکاران، حساسیت بیشتری نشان داده و محیط را برای ورزش و تمرین، پاک نگه دارند و دغدغه و نگرانی ها را از خانواده ها بگیرند.
  رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: باشگاهداران آگاه باشند که کمیته بازرسی و نظارت فدراسیون بطور سرزده از باشگاه های فعال در این عرصه بازدید به عمل می آورند و در صورت مشاهده با باشگاهداران خاطی بر اساس ضوابط، برخورد قانونی خواهند کرد.
  پورعلی فرد افزود: سه ماهه نخست امسال 11 هزار مورد بازدید از باشگاه های بدنسازی و پرورش صورت گرفته است و نسبت به پلمپ 143 باشگاه اقدام شده است.
  وی با تاکید براینکه باشگاهداری، مسئولیت سخت و سنگینی است، اظهار کرد: اعزام ورزشکاران این رشته به مسابقات برون مرزی براساس مجوز شورای برون مرزی صورت می گیرد و بهتر است ورزشکاران سرخود به این رقابت ها نروند که در غیر این صورت فدراسیون و هیات ها، هیچگونه مسئولیتی در خصوص آنان نخواهند داشت.

  تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۴/۲۷، ۱۰:۱۳:۴۷       بازدیدها: 241  کلیه حقوق وب سایت برای هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان محفوظ می باشد© 2015
  بالا